Perşembe , Eylül 19 2019
Ana Sayfa / OW / 2018 Halloween Terror – Spider Widowmaker leaklendi

2018 Halloween Terror – Spider Widowmaker leaklendi

Overwatch geçtiğimiz hafta boyunca Halloween etkinliğinin skinlerini yayınlamaya başladı. Fakat Widowmaker’ın yeni skin’i, Spider Widowmaker, Xbox Facebook sayfası sayesinde biraz erken görücüye çıkmış oldu (güncelleme: şu an skin resmi olarak doğrulanmış durumda).

Spider ismi bize göre bu skin için harika olmuş. Hatta belki de oyunun başından beri olması gereken buydu. Aslında geleneksel skine çok benziyor Spider. Fakat kıyafetin panellerini kaplayan koyu renk ve geri kalan kısımlarda artı silahda kullanılan örümcek ağı desenleri gayet uyum içinde farkını vurgulayarak dikkat çekici bir hal ortaya koyuyor.

 

Skin, yukarıda da belirttiğimiz gibi Xbox Facebook sayfasında yayınlanan bir video ile henüz Overwatch resmi sosyal medya kanallarından bir duyuru yapılmadan keşfedilmiş oldu.

Şu an için Spider Widowmaker’in epic mi yoksa legendary mi olacağı bilinmiyor. Fakat oyun topluluğu içerisinde Epic skin olarak yer alacağı görüşü ağırlık kazanmış durumda.

Overwatch’ın 2018 Halloween Terror etkinliği 9 Ekimde başlayıp ay sonuna kadar devam edecek. Şimdiye kadar, Moira ve Doomfist’in tanıtım videoları yayınlanmıştı. İlgili videoları henüz izlemediyseniz hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Herkese mutlu Halloweenler 🙂

Moira:

Doomfist:

(Visited 85 times, 1 visits today)

Hakkında admin

Bir Cevap Yazın

error: KURCALAMAYALIM, AYIPTIR !!!
X