Pazartesi , Ekim 21 2019
Ana Sayfa / WoW / 8.1 yaması ile gelecek olan önemli NPC modellemeleri

8.1 yaması ile gelecek olan önemli NPC modellemeleri

8.1 yaması için PTR’a updateler geldikçe ilginç bilgiler de gün yüzüne çıkıyor. Örneğin Zekhan, Xal’atath, Ranger General Sylvanas modellemeleri gibi. Yazının bundan sonra bir parça spoile içeriyor olabilir, bilginize.

Zekhan, ya da herkesin andığı adıyla Zappy Boi bildiğiniz üzere ilk defa Saurfang – Old Soldier sinematiğinde görülmüştü. Saurfang‘in, Horde’a olan bağlarını ve bağlılığını hatırlatarak bir nebze de olsa içine düştüğü bunalımdan çıkmasına yardımcı olmuştu. Herkes hikayede Zappy Boi‘un tek seferlik bir yan karakter olduğunu düşünse de 8.1 yaması ile birlikte kendisi oldukça büyük bir rol oynayacak gibi gözüküyor. Zekhan‘ın modellemesi oldukça sade fakat bunun daha sadece başlangıç olduğunu unutmamak lazım (ve umarız Saurfang‘in hayatını kurtarma rolüyle kendisini feda eden side-kick bir karakter olmaz kendisi).

Xal’atath yaramazlık yapmaya geri döndü. Kendi kendine bir zarar vermeden önce onu güçlendirmeye yardımcı olacağız. Ayrıca hikayesinin ilk aşaması da belli oldu: Every Little Death Helps

İlginç modellemeleri olan bir kaç NPC de Blood Elf Heritage Armor quest zinciri ile geliyor. Sylvanas Windrunner‘ı Ranger General modellemesi ile, Quel’thalas Kralı Anasterian Sunstrider‘ı ve High Priestess Liadrin‘i de Paladin olarak değil de Priest olarak görüyoruz.

Diğer yandan bazı önemli NPC modellemeri de Darkshore’daki Night Elf hikayesi ile gün ışığına çıkıyor. Bildiğiniz üzere Tyrande‘nin yeni modeli karanlık gözlere ve pratik zırhlara sahipti. Kendisinin bineği Ash’alah da oldukça detaylı bir görsel gelişme göstermiş. Ayrıca Tyrande, “Army of the Black Moon (Kara Ay Ordusu)” ünvanı ile birçok NPC tarafından kuşatılmış gözüküyor. Tıpkı Alyris Lunawrath gibi.

Hüzünlü bir dipnot olarak, Sylvanas düşmüş Night Elfleri, yeniden canlandırılan Delaryn Summermoon‘un liderliğindeki Dark Rangers (Kaldorei Dark Ranger) olarak yetiştiriyor gibi görünüyor. Delaryn, giriş romanı Elegy’de Darkshore’u kahramanca savunmasına önderlik eden bir hikayeye sahipti. Tıpkı Quel’thalas savunmasında rol oynayan genç Sylvanas gibi.

(Visited 297 times, 1 visits today)

Hakkında admin

Check Also

WoW Klasik demo için ayrıntılar belli oldu

Blizzard, Klasik WoW demosuyla ilgili yeni ayrıntılar paylaştı. Bildiğiniz üzere Blizzcon 2018 sanal biletlerinden alan …

Bir Cevap Yazın

error: KURCALAMAYALIM, AYIPTIR !!!
X